About Us

About Us

We all have indispensable objectives and dreams, we are the common objective of mankind, The common goal of mankind is to move the natural thing to the future. We should make the most natural of everything we produce as the custodians of future generations.
For this as in nature (MAHİ GIDA) understanding ...


Available in the nature without disturbing, presenting to people.

Gıda Sektörünün üreticilik dahil farklı dallarında uzun yıllar faaliyet gösteren Mahi Gıda beslenme kültürümüzün ve damak zevkimizin en önemli besinlerinden olan Pekmez' in birçok çeşidini üreterek insanlığın geleneksel ve doğal ürünlerle buluşmasına katkıda bulunmaktadır. Firmamız dünya ekolojik dengesinin hassas olduğu ve doğal gıda tüketiminin insan sağlığı üzerindeki olumlu etkisinin çok daha iyi anlaşıldığı bir dönemde, 2011 yılında üretime başlamıştır. Değişen tüketim değerleri arasında yerini ilk günkü gücüyle koruyan Pekmez, ülkemizde yakın tarihlere kadar geneleksel ve ilkel koşullarda yapılmakta iken, günümüzde modern yöntemlerle üretilmektedir. Pekmezin tüm çeşitlerini endüstriyel bazda kontinü ( tamamen dış atmosfere kapalı ) bir sistemde meyve suyu teknolojisi kullanarak üreten Mahi Gıda, Pekmez üretimine farklı ve ciddi bir boyut kazandırmakta iddialıdır.

Tüm ürünlerimiz için tedarik ve analiz sürecimiz tarlada satın alma esnasında başlayıp, mal kabul, üretim ve depolama safhalarında tecrübeli gıda mühendisi kadromuzla birlikte büyük bir hassaslıkla devam ederek son tüketiciye güvenli ve doğal bir şekilde sunulmaktadır.

As in nature MAHİ GIDA TEM. İNŞ.PAZ.İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. We serve with understanding.

Back To Top